O mnie

"Sprężynka"

Pytanie na dziś: Kim jest Sprężynka? 
Prywatnie to zakręcona mamuśka, żona i wieloletni kibic piłki krążącej po murawie 
A dodatkowo? 
Magister pedagogiki, o ukończonych kierunkach: pedagogika animacji społeczno-kulturowej oraz pedagogika opiekuńczo – socjalna w Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.
Tuż po studiach, 12 lat temu, jako pedagog-animator, stworzyłam autorską formę zajęć dla najmłodszych opierająca się na edukacji przez zabawę, będącą formą edukacji przedprzedszkolnej. Zajęcia te nazwałam Akademią Malucha, którą prowadziłam 8 lat w Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu , obecnie kontynuuję tę formę współpracy z Centrum Kultury Calasanz Elbląg przy Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu pod nazwą Akademia Malucha u Pijarów 🙂 🙂 🙂 
W MDK pełniłam również funkcję koordynatora organizacji imprez, dzięki temu miałam przyjemność pracy z ludźmi, którzy sprawili, że mój zawód stał się pasją. 
Chcąc kontynuować swoją przygodę, jaką jest praca z człowiekiem, jego zamiłowaniami, emocjami, doświadczeniami, powstała SPRĘŻYNKOWA EKIPA, która uwielbia podejmować nowe wyzwania i pędzić w najdalsze zakątki świata by przywieźć Wam masę radości.
 
Dzięki współpracom z wyjątkowymi ludźmi, Sprężynkowa oferta jest coraz bogatsza specjalnie dla Was.
Sprężynkowa Ekipa, pełna pozytywnej energii, pozdrawia serdecznie i zaprasza na wspólną przygodę do świata zabawy 🙂

BLOG